MYNT, silver, 192 st.

MYNT, silver, 192 st.
47085. MYNT, silver, 192 st.

19 st 50 öringar 1940-50-tal.
75 st 10 öringar 1900-1960-tal.
48 st 25 öring 1947-61
50 st 1 kr 1950-68.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
47085. MYNT, silver, 192 st.

19 st 50 öringar 1940-50-tal.
48 st 25 öring 1947-61
50 st 1 kr 1950-68.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 109