MODELLTÅG FLEISCHMANN spår 0 tillbehör. Perrong 584, signaler 570 BA, 571 BA, båglampor 587. En originalkartong.

47084. MODELLTÅG FLEISCHMANN spår 0 tillbehör. Perrong 584, signaler 570 BA, 571 BA, båglampor 587. En originalkartong.

Spår 0, perrongen längd 55 cm.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 1 414