PIEDESTAL, gustaviansk stil, Möbelboning i Tibro, 1900-talets andra hälft.

470847. PIEDESTAL, gustaviansk stil, Möbelboning i Tibro, 1900-talets andra hälft.

Höjd 85, diameter 34,5 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 85, diameter 34,5 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 382