MYNTBÄGARE samt TESKEDAR, 7 delar, silver, Jönköping, 1948, vikt 126 gram.

470841. MYNTBÄGARE samt TESKEDAR, 7 delar, silver, Jönköping, 1948, vikt 126 gram.

Myntbägare, en med infattat minnesmynt av Oskar II 25 år på tronen 1897 samt en bägare med mynt av Gustav V, 2 Kr 1938.
Samt 5 teskedar i etui, Norge med Svensk importstämplar.

Åldersslitage.
Två mindre bucklor på en bägare.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 490