GLAS och KERAMIK, 12 delar, 1900-tal.

470809. GLAS och KERAMIK, 12 delar, 1900-tal.

Figuriner, kruka samt ljusstakar, vas samt.

Bruksslitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, enstaka nagg.

Antal besök: 305