BORDSDEKORATION, gjutjärn, i form av fartyg, Enköpings verkstäder, daterad 1937.

470797. BORDSDEKORATION, gjutjärn, i form av fartyg, Enköpings verkstäder, daterad 1937.

Längd 26 cm.
Bredd exklusive fot ca 2,5 cm.
Höjd 28,5 cm.

Märkt på baksidan: Enköpings verkstäder, 1937, 29/6, JF.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 26 cm.
Höjd 28,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 764