KARAFF, glas, Monica Bratt, Rejmyre.

470778. KARAFF, glas, Monica Bratt, Rejmyre.

Höjd ca. 23.3 cm. Röd glasmassa.

Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Repor.

Antal besök: 997