JAN LUNDGREN. 1936-1999, färglitografi, signerad, numrerad 9/90, daterad -80.

470738. JAN LUNDGREN. 1936-1999, färglitografi, signerad, numrerad 9/90, daterad -80.

Tot med ram 62 x 77 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tot med ram 62 x 77 cm.

Antal besök: 1 600