Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Möjligen Willy Ytter, komposition, olja på duk, ej signerad, 1900/2000-tal.
470718. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Möjligen Willy Ytter, komposition, olja på duk, ej signerad, 1900/2000-tal.
Ca 70 x 70 cm.
Röklukt.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 70 x 70 cm.
Röklukt.
Auktionshuset Kolonn
1 047