PAUL WEIMANN. Vinterbild, olja på duk, signerad.

470716. PAUL WEIMANN. Vinterbild, olja på duk, signerad.

65 x 104 cm.

något färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 104 cm.

något färgbortfall.

Antal besök: 1 476