STANLEY WILLIAM HAYTER. Komposition, etsning, signerad, daterad 54 samt 116/200.

470706. STANLEY WILLIAM HAYTER. Komposition, etsning, signerad, daterad 54 samt 116/200.

Bildyta ca 40 x 29,5 cm.

Ej examinera ur ram. Röklukt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 40 x 29,5 cm.

Ej examinera ur ram. Röklukt.

Antal besök: 889