SKOMAKARLAMPA med lod, tidigt 1900-tal.

470633. SKOMAKARLAMPA med lod, tidigt 1900-tal.

Skärmens diameter ca 26 cm.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skärmens diameter ca 26 cm.

Slitage, nagg.

Antal besök: 4 302