WOLFGANG THOMS. Två-master på det öppna havet.

470620. WOLFGANG THOMS. Två-master på det öppna havet.

Wolfgang Thoms (1926 -? , Sylt, Tyskland); olja på duk, signerad nere till höger och 83 daterad, bred guldram. Mått ca. 36 x 28 cm, målning 22,5 x 14,5 cm.

I gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

I gott skick.

Antal besök: 1 091