BORDSGARNITYR, 3 delar, mässing, rokoko stil, 18/1900-tal.

470601. BORDSGARNITYR, 3 delar, mässing, rokoko stil, 18/1900-tal.

Bordsur samt ett par kandelabrar.
Bordsurets höjd 40 cm.
Kandelabrarnas höjd 42 cm.

Smärre åldersslitage.
Funktion garanteras ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordsurets höjd 40 cm.
Kandelabrarnas höjd 42 cm.

Smärre åldersslitage.
Funktion garanteras ej.

Antal besök: 1 062