VILHELM ENGSTRÖM. Samer i vid fjällsjö. Olja på duk. Signerad Vilh. Engström.

47059. VILHELM ENGSTRÖM. Samer i vid fjällsjö. Olja på duk. Signerad Vilh. Engström.

44 x 62 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 62 cm.

Antal besök: 4 365