SVEN LUNDQVIST. skulptur, brons, signerad.

470578. SVEN LUNDQVIST. skulptur, brons, signerad.

"Tidningsläsaren". Gjutarstämpel "H. Bergman". Höjd ca 16 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 1 433