MEDALJER, samt mynt, 13 st. Silver, 1900-tal, vikt ca 430 gram.

470577. MEDALJER, samt mynt, 13 st. Silver, 1900-tal, vikt ca 430 gram.

8 medaljer "För hästavelns främjande"
Ingemar Stenmark Julen 1978
Prins Carl Philip Hertig Av Värmland, Född på Stockholms Slott 13.5.1979
2 stycken 2 kronor 1910 samt 1921
Plikten framför allt 10 kr.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ingemar Stenmark Julen 1978
Plikten framför allt 10 kr.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 997