TRAPPSTEGE, trä, 1900-talets början.

470573. TRAPPSTEGE, trä, 1900-talets början.

Två utfällbara steg.
Höjd utfällt 69 cm.

Bruksslitage, skador, kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två utfällbara steg.
Höjd utfällt 69 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 763