URNA, Keramik 1800 tal stämplad KH Höganäs.

470448. URNA, Keramik 1800 tal stämplad KH Höganäs.

Diameter 23 cm
Höjd 17 cm.

Nagg/ glasyrsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 23 cm
Höjd 17 cm.

Nagg/ glasyrsläpp.

Antal besök: 1 056