BESTICK, 47 delar, rostfritt stål, "Sessan", Nils Johan, 1960-tal.

470393. BESTICK, 47 delar, rostfritt stål, "Sessan", Nils Johan, 1960-tal.

12 gafflar, längd 19 cm
12 knivar, längd 21 cm
12 skedar, längd 17 cm
4 serveringsbestick
3 kaffeskedar, längd 12 cm
4 plockgafflar, längd 12 cm
Till skedar, knivar och gafflar med 12 av varje medföljer tillhörande förpackning.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 gafflar, längd 19 cm
12 knivar, längd 21 cm
12 skedar, längd 17 cm
4 serveringsbestick
3 kaffeskedar, längd 12 cm
4 plockgafflar, längd 12 cm

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 250