BORDSLAMPA, Josef Frank.

BORDSLAMPA, Josef Frank.
470369. BORDSLAMPA, Josef Frank.

Märkt "Svenskt Tenn, Typ 2334".

Slitage, fläckar, repor, märken, bucklor. Troligen kompletterad / omarbetad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 009