SKOLPLANSCHER, 6 st, offsettryck, Botaniska motiv.

470362. SKOLPLANSCHER, 6 st, offsettryck, Botaniska motiv.

Hafre (Avena sativa) Ny serie: Tafla 19
Stensöta (Polypodium vulgare L) Ny serie: Tafla 14
Smörranunkel (Ranunculus acris L) Ny serie: Tafla 23
Hvete (Triticum sativum Jess) Ny serie: Tafla 16
Gulärter (Pisum sativum L) Ny serie: Tafla 4
Morot (Daucus Carota L) Ny serie: Tafla 5

Mått: 79 x 58 cm.

Slitage, kraftigt missfärgade, fläckar, påskrifter, hörn med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 79 x 58 cm.

Antal besök: 1 255