PARTI GLAS, ca 21 delar, 1900-tal.

47035. PARTI GLAS, ca 21 delar, 1900-tal.

14 starkvin, slipade.
Kanna/karaff, slipad.
Ostkupa med fat, slipad.
Bonbonjär med lock, slipad.
Flaska med glas i form av propp.
Flaska med text "Brännvin".
Stop.
Skål med lock samt fat.
Höjd 10 - 28 cm.

Slitage, nagg på bonbonjär samt fat till skål med lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

14 starkvin, slipade.
Kanna/karaff, slipad.
Ostkupa med fat, slipad.
Bonbonjär med lock, slipad.
Flaska med text "Brännvin".
Stop.
Skål med lock samt fat.
Höjd 10 - 28 cm.

Antal besök: 926