Tufstarr (Carex caespitosa L) Ny serie: tafla 22
Åkersenap (Sinapis arvensis L) Ny serie: tafla 11
Sälg (Salix caprea L) Ny serie: tafla 8
Äkta Champignon /Agaricus campestris L) Ny serie: tafla 15
Masurbjörk (Betula verrucosa Ehrh) Ny serie: tafla 9
Äpple (Pyrus Malus L)Ny serie: tafla 2
Vårlök (Gagea lutea Ker) Ny serie: tafla 6
Gullvifva (Primula veris L) Ny serie: tafla 7
Mått: 79 x 58 cm.
Slitage, kraftigt missfärgade, fläckar, påskrifter, hörn med skador.
Mått: 79 x 58 cm.