SNEDKLAFFSEKRETÄR SAMT STOL, vitmålade, sent 1900-tal.

470315. SNEDKLAFFSEKRETÄR SAMT STOL, vitmålade, sent 1900-tal.

Längd 82, bredd 46, höjd 108 cm.

Smärre färgslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre färgslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 283