KLAFFBORD, med två lådor, teak, Svensk Möbelindustri, 1900-talets mitt.

470238. KLAFFBORD, med två lådor, teak, Svensk Möbelindustri, 1900-talets mitt.

Höjd 73,5 bredd 79,5 längd 130 samt två klaffar om 45 cm vardera.

Obetydligt slitage. Benen efterbehandlade.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 018