BAROCK SEKRETERARE, fanerade tidstypiska möbler.

470211. BAROCK SEKRETERARE, fanerade tidstypiska möbler.

Uppsatssekreterare med skrivflik, blindt trä förmodligen barrved, burlfaner med inlagda band, dejting 2. 1900-talets första hälft. Mått ca. 200 x 105 x 50 cm.

Delvis synliga tecken på ålder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 942