ALFRED NORBERG. Olja på pannå, signerad Alfr. Norberg och daterad 34.

470178. ALFRED NORBERG. Olja på pannå, signerad Alfr. Norberg och daterad 34.

Naivistiskt porträtt av en skånsk bykyrka med pilallé, höskrinda, höns och korsvirkesgård.
23x32 cm, ramad 26x35 cm.

Ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

23x32 cm, ramad 26x35 cm.

Ytsmuts.

Antal besök: 583