TAKPLAFOND, glas, Glössner, dekor Holmgren, signerad och daterad -47.

470164. TAKPLAFOND, glas, Glössner, dekor Holmgren, signerad och daterad -47.

Etsad dekor av jägare med pilbåge samt rådjursbock.
6 ljuspunkter
Diameter ca. 70 cm.

Obetydligt kantnagg. Dekorplatta för fäste defekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 ljuspunkter
Diameter ca. 70 cm.

Antal besök: 1 549