Parti silversmycken (5). Totalvikt 129 gram.

47016. Parti silversmycken (5). Totalvikt 129 gram.

Armlänk. Stämplad GHA. 925. Längd 21 cm.
Armlänk. Stämplad I AR. 925. Längd 20 cm.
Halsband. Stämplad Kattfot. S. 925. Längd 76 cm.
Halsband. Stämplad 835. S. Kattfot.
Brosch. Stämplad 835.

Normal bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brosch. Stämplad 835.

Normal bruksslitage.

Antal besök: 934