BARBRO MJÖRNE DANIELSSON. "Juli alvar", olja på pannå, signerad BMD.

470102. BARBRO MJÖRNE DANIELSSON. "Juli alvar", olja på pannå, signerad BMD.

Mått 14 cm x 27 cm.

Smärre krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 14 cm x 27 cm.

Smärre krackelyr.

Antal besök: 887