BÅTMOTOR, Johnson JH20B, 1960-TAL.

470100. BÅTMOTOR, Johnson JH20B, 1960-TAL.

Båtmotor 3 hk, Johnsson JH20B
Höjd ca 95 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage, ej genomgången och ej testad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Båtmotor 3 hk, Johnsson JH20B
Höjd ca 95 cm.

Antal besök: 3 723