MATSALSMÖBLEMANG, 7 delar, barock stil, 1900-tal.

470003. MATSALSMÖBLEMANG, 7 delar, barock stil, 1900-tal.

Matbord, höjd 74 cm, bredd 99 cm, längd 150 cm.
6 st stolar, höjd 98 cm, bredd 47 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 570