Garpenhus Auktioner
Smycken & Ädelstenar
Smycken
GULDHALSBAND. Stämplat Kattfot. 750. Totalvikt 3,0 gram.
46999. GULDHALSBAND. Stämplat Kattfot. 750. Totalvikt 3,0 gram.
49,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
49,5 cm.
Garpenhus Auktioner
1 160