YANNICK BALIF. Färglitografi, signerad 73 och numrerad 11/70.

469924. YANNICK BALIF. Färglitografi, signerad 73 och numrerad 11/70.

Bildyta 57 x 76 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 57 x 76 cm.

Antal besök: 501