TRÄLEKSAKER samt PRICKSKYTTE, Brio.

469888. TRÄLEKSAKER samt PRICKSKYTTE, Brio.

Spelande vagn, "Soldaterna går till musik" nr 31775 med originalkartong, längd vagn 15 cm, höjd 11 cm.
Tax på hjul längd ca 19 cm.
"Brio-sport" prickskytte X532.3 i originalkartong längd låda 28,5 cm.

Spelande vagn och prickskytte troligen aldrig använt, tax med böjd svans i övrigt mindre slitage. Vagnens låda med smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tax på hjul längd ca 19 cm.

Antal besök: 944