469888. TRÄLEKSAKER samt PRICKSKYTTE, Brio.
Spelande vagn, "Soldaterna går till musik" nr 31775 med originalkartong, längd vagn 15 cm, höjd 11 cm.
Tax på hjul längd ca 19 cm.
"Brio-sport" prickskytte X532.3 i originalkartong längd låda 28,5 cm.
Spelande vagn och prickskytte troligen aldrig använt, tax med böjd svans i övrigt mindre slitage. Vagnens låda med smärre skador.
Tax på hjul längd ca 19 cm.