STOLAR, 2 st. varav en signerad E.HOLM Erik Holm (mästare i Stockholm 1774-1814).

46984. STOLAR, 2 st. varav en signerad E.HOLM Erik Holm (mästare i Stockholm 1774-1814).

Skuren dekor.

Slitage, smärre skador, renoverade och kompletterade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skuren dekor.

Antal besök: 1 237