OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Lek i det gröna", akvarell, signerad samt daterad -62.

469776. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Lek i det gröna", akvarell, signerad samt daterad -62.

Bildyta 27,5 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 27,5 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 466