JOSEF M. SCHIBLI. Litografier, 2 st, signerade.

469685. JOSEF M. SCHIBLI. Litografier, 2 st, signerade.

"Kvarter I", Signerad och numrerad 35/75. Mått 25 cm x 24 cm.
"Kvarter II", signerad och numrerad 45/75. Mått 26 cm x 24 cm.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 1 686