NILS "BJÖRNJÄGARN" RUNDGREN. Figurkomposition. Olja på duk. Signerad och daterad 1970.

46966. NILS "BJÖRNJÄGARN" RUNDGREN. Figurkomposition. Olja på duk. Signerad och daterad 1970.

38 x 60 cm.

Nils "Björnjägarn" Rundgren (1890–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 60 cm.

Antal besök: 1 370