RIA ROES. Akvarell, stadsbild, signerad.

469616. RIA ROES. Akvarell, stadsbild, signerad.

Bildmått 43 x 52, rammått 62,5 x 72,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 717