BÖCKER, 29 st, huvudsakligen skinnband, 18-1900-tal.

469612. BÖCKER, 29 st, huvudsakligen skinnband, 18-1900-tal.

Sveriges Adelskalender 1942, biblar, psalmböcker, med mera.

Bruksslitage, skador, fläckar, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 287