PARTI BELYSNING, 5 delar, bl a Skultuna.

469601. PARTI BELYSNING, 5 delar, bl a Skultuna.

Vägglampettens höjd ca 43 cm.

Slitage. Bucklor. Spegellampetter med lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vägglampettens höjd ca 43 cm.

Antal besök: 512