RA Auktionsverket Norrköping
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, Stockholmsvy, signerad.
469422. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, Stockholmsvy, signerad.
63 x 44 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
63 x 44 cm.
Bruksskick.
RA Auktionsverket Norrköping
206