Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
ARVID WALLINDER. Porträtt. Olja på duk, signerad.
469393. ARVID WALLINDER. Porträtt. Olja på duk, signerad.
73,5 x 54,5 cm.
Mindre dukskador.
Gör en kostnadsfri värdering!
73,5 x 54,5 cm.
Mindre dukskador.
Växjö Auktionskammare
1 434