SYMASKIN med BORD, Singer, 1900-talets början.

469367. SYMASKIN med BORD, Singer, 1900-talets början.

Symaskin med kåpa i trä på bord i trä och metall.
Total höjd 102 cm, bredd 42 cm, längd 77 cm, total längd inkl. klaff 100 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 4 824