SOFFA samt FÅTÖLJ, Njudex, 1980-tal.

469355. SOFFA samt FÅTÖLJ, Njudex, 1980-tal.

Soffans längd ca 179 cm. Ryggens höjd på soffan ca 73 cm.
Skinnklädsel.

Bruksslitage. repor smärre slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skinnklädsel.

Antal besök: 629