KÄPP, trä/silver, 1900-tal.

KÄPP, trä/silver, 1900-tal.
469336. KÄPP, trä/silver, 1900-tal.

Längd 91 cm.
Stämplad 830S.
Käpp märkt Ebenholtz.
Med monogram samt text på handtag.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 91 cm.
Stämplad 830S.
Käpp märkt Ebenholtz.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 684