JOSEPH HORLOR. "The River Teign. Devon", olja på duk, signerad.

469329. JOSEPH HORLOR. "The River Teign. Devon", olja på duk, signerad.

27 x 49 cm.

Fåtal fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

27 x 49 cm.

Fåtal fläckar.

Antal besök: 932