AUTOGRAF BLOCK, 5 st, 1900-talets första hälft.

469305. AUTOGRAF BLOCK, 5 st, 1900-talets första hälft.

5 autografblock med autografer från bl.a. spelare i KFF och MFF, amerikanska idrottsmän, Alice Babs med flera.

Åldersslitage.
Block med fläckar och flera lösa blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 680